Paletové kachle radu ES
Ste vyznávačom hranatých tvarov? Peletové kachle radu ES sú teda určené priamo pre Vás. Svojím jednoduchým dizajnom a kvalitným spracovaním budú určite Vaším verným spoločníkom v chladných dňoch a večeroch. Kachle radu ES sa vyrábajú v teplovzdušnom a teplovodnom prevedení, vďaka čomu poskytujú širokú možnosť využitia a sú vhodné pre akékoľvek realizácie. Teplovzdušné kachle ES sa vyrábajú vo výkone 7,3 – 13,6kW, pričom model ES 16C dokonca ponúka dva teplovzdušné výstupy, ktoré umožňujú rozvádzať teplý vzduch do dvoch ďalších častí interiéru. Teplovodné kachle ES sa vyrábajú vo výkone 14,9 – 25,4kW. Všetky peletové kachle radu ES sú vybavené samozapaľovaním a diaľkovým ovládaním.

VŠETKY
TEPLOVZDUŠNÉ
TEPLOVODNÉ

Teplovzdušné kachle ES 8

Peletové kachle ES 8 sú základným modelom s výkonom 7,3kW, jednoduchším dizajnom a riadiacou jednotkou s troma tlačidlami umožňujúcou programovanie dvoch týždenných intervalov. Jedná sa o kompaktné kachle s vysokou tepelnou účinnosťou a extrémne tichým chodom.

Farebné prevedenia:


bordová

šedá

čierna

Výkon
7.5 kW

Spotreba
0,7-1,5 kg/h

Účinnosť
91,86%

Teplovzdušné kachle ES 11 – 13

Peletové kachle ES 11 – 13 s výkonom od 8,5kW do 10kW disponujú prepracovanejším dizajnom a výkonnejšou riadiacou jednotkou, vďaka ktorej je možné nastaviť až 15 denných a víkendových programov s jednoduchým a intuitívnym používaním.

Farebné prevedenia:


bordová

šedá

čierna

Výkon
8.5-10.0 kW

Spotreba
0,4-2,1 kg/h

Účinnosť
95,48%

Teplovzdušné kachle ES 16 a 16C

Peletové kachle ES 16 a 16C s výkonom 13,6kW disponujú prepracovaným dizajnom a výkonnou riadiacou jednotkou, vďaka ktorej je možné nastaviť až 15 denných a víkendových programov s jednoduchým a intuitívnym používaním. Teplovzdušné peletové kachle ES 16C sú dokonca vybavené dvoma prieduchmi teplého vzduchu, vďaka čomu je možné ho rozviesť do ďalších dvoch častí interiéru.

Farebné prevedenia:


bordová

šedá

čierna

Výkon
13.6 kW

Spotreba
0,8-2,8 kg/h

Účinnosť
96,45%

Teplovodné kachle ES 15iD

Teplovodné peletové kachle ES 15iD s výkonom 14,9kW sú riešením pre tých, ktorý by okrem praktickosti spaľovacieho zariadenia v kotolni, mali radi aj estetický pôžitok z vykurovania. Teplovodné kachle je možné umiestniť do interiéru, kde bude okrem teplého vzduchu a príjemnej atmosféry pri plamienku zohrievať vodu aj do Vašich radiátorov, podlahového kúrenia a bojleru na prípravu TUV. Teplovodné kachle WO sú praktickým riešením pre tých, ktorý popri dizajne a pohode nechcú prísť o výhody teplovodného vykurovania. Teplovodné kachle ES sú štandardne vybavené nízkoenergetickým čerpadlom Wilo, expanznou a expanznou nádobou.

Farebné prevedenia:


bordová

šedá

čierna

Výkon
14.9 kW

Spotreba
0,9-3,1 kg/h

Účinnosť
96,60%

Teplovodné kachle ES 20iD – 25iD

Teplovodné peletové kachle ES 20iD – 25iD s výkonom od 19,8 kW do 25,4 kW sú riešením pre tých, ktorý by okrem praktickosti spaľovacieho zariadenia v kotolni, mali radi aj estetický pôžitok z vykurovania. Teplovodné kachle je možné umiestniť do interiéru, kde bude okrem teplého vzduchu a príjemnej atmosféry pri plamienku zohrievať vodu aj do Vašich radiátorov, podlahového kúrenia a bojleru na prípravu TUV. Teplovodné kachle WO sú praktickým riešením pre tých, ktorý popri dizajne a pohode nechcú prísť o výhody teplovodného vykurovania. Teplovodné kachle ES 20iD a 25iD sú štandardne vybavené nízkoenergetickým čerpadlom Wilo, expanznou nádobou a dvojitým automatickým čistením, čím sa znižuje nutnosť čistenia a zvyšuje variabilita používaných palív.

Farebné prevedenia:


bordová

krémová

čierna

Výkon
19.8-25.4 kW

Spotreba
1,2-5,2 kg/h

Účinnosť
88,4 - 90,04%

Späť na hlavnú stránku