Paletové kachle radu ESP
Dokonalé spojenie elegancie, ručne vyrábaných keramických obkladov s talianskym dizajnom, zapustená kľučka od spaľovacej komory pre väčšiu bezpečnosť a ešte omnoho viac sa skrýva v kachliach radu ESP. Tieto kachle sú vyrábané v troch farebných kombináciách a dodávajú sa v teplovzdušnom aj teplovodnom prevedení. Teplovzdušné prevedenie poskytuje komfortný výkon od 8,5 kW do 10kW, čo hravo pokryje potreby väčšiny domácností. Teplovodné kachle sa vyrábajú vo výkone 14,9kW. Všetky peletové kachle radu ESP sú vybavené samozapaľovaním a diaľkovým ovládaním.

VŠETKY
TEPLOVZDUŠNÉ
TEPLOVODNÉ

Teplovzdušné kachle ESP 11 - 13

Peletové kachle ESP 11 – 13 s výkonom od 8,5kW do 10kW disponujú prepracovaným dizajnom a výkonnou riadiacou jednotkou, vďaka ktorej je možné nastaviť až 15 denných a víkendových programov s jednoduchým a intuitívnym používaním. Zapustená kľučka od spaľovacej komory nie je len vhodným dizajnovým doplnkom, ale zároveň aj bezpečnostným prvkom. Kľučku je možné otvoriť za pomoci priloženej pomôcky.

Farebné prevedenia:


červená

biela

čierna

Výkon
8.5-10 kW

Spotreba
0,4-2,1 kg/h

Účinnosť
95,48%

Teplovodné kachle ESP 15iD

Teplovodné peletové kachle ESP 15iD sú riešením pre tých, ktorý by okrem praktickosti spaľovacieho zariadenia v kotolni, mali radi aj estetický pôžitok z vykurovania. Teplovodné kachle je možné umiestniť do interiéru, kde bude okrem teplého vzduchu a príjemnej atmosféry pri plamienku zohrievať vodu aj do Vašich radiátorov, podlahového kúrenia a bojleru na prípravu TUV. Teplovodné kachle WO sú praktickým riešením pre tých, ktorý popri dizajne a pohode nechcú prísť o výhody teplovodného vykurovania. Všetky teplovodné kachle ExtraStove sú štandardne vybavené nízkoenergetickým čerpadlom Wilo a expanznou nádobou.

Farebné prevedenia:


červená

biela

čierna

Výkon
14.9 kW

Spotreba
0,9-3,1 kg/h

Účinnosť
96,60%

Späť na hlavnú stránku