Paletové kachle radu WO
Štíhly oválny dizajn je prednosťou peletových kachlí radu WO. Kachle majú oceľové opláštenie nastriekané kvalitnou farbou zabezpečujúcou dlhodobú radosť z používania. Kachle radu WO sa vyrábajú v teplovzdušnom, ale aj teplovodnom prevedení, vďaka čomu poskytujú širokú možnosť využitia a sú vhodné pre akékoľvek realizácie. Teplovzdušné kachle WO sa vyrábajú vo výkone 7,3 – 13,6kW pričom model WO165C ponúka dokonca dva teplovzdušné výstupy, vďaka ktorým je možné teplý vzduch rozvádzať do dvoch ďalších častí interiéru. Teplovodné kachle WO sa vyrábajú vo výkone 14,9 – 25,4kW. Všetky peletové kachle radu WO sú vybavené samozapaľovaním a diaľkovým ovládaním.

VŠETKY
TEPLOVZDUŠNÉ
TEPLOVODNÉ

Teplovzdušné kachle WO 85

Peletové kachle WO 85 sú základným modelom s výkonom 7,3kW, jednoduchším dizajnom a riadiacou jednotkou s troma tlačidlami umožňujúcou programovanie dvoch týždenných intervalov. Jedná sa o kompaktné kachle s vysokou tepelnou účinnosťou a extrémne tichým chodom.

Farebné prevedenia:


bordová

krémová

čierna

Výkon
7.3 kW

Spotreba
0,7-1,6 kg/h

Účinnosť
91,6%

Teplovzdušné kachle WO 115 – 165C

Peletové kachle WO 115 – 165C s výkonom od 8,5kW do 13,6kW disponujú prepracovanejším dizajnom a výkonnejšou riadiacou jednotkou, vďaka ktorej je možné nastaviť až 15 denných a víkendových programov s jednoduchým a intuitívnym používaním. Teplovzdušné peletové kachle WO 165C sú dokonca vybavené dvoma prieduchmi teplého vzduchu, vďaka čomu je možné ho rozviesť do ďalších dvoch častí interiéru.

Farebné prevedenia:


bordová

krémová

čierna

Výkon
8.5-13.6 kW

Spotreba
0,4-2,9 kg/h

Účinnosť
92,1 - 94,2%

Teplovodné kachle WO 155W – 255W

Teplovodné peletové kachle WO 155W – 255W sú riešením pre tých, ktorý by okrem praktickosti spaľovacieho zariadenia v kotolni, mali radi aj estetický pôžitok z vykurovania. Teplovodné kachle je možné umiestniť do interiéru, kde bude okrem teplého vzduchu a príjemnej atmosféry pri plamienku zohrievať vodu aj do Vašich radiátorov, podlahového kúrenia a bojleru na prípravu TUV. Teplovodné kachle WO sú praktickým riešením pre tých, ktorý popri dizajne a pohode nechcú prísť o výhody teplovodného vykurovania. Teplovodné kachle ExtraStove sú štandardne vybavené nízkoenergetickým čerpadlom Wilo, expanznou nádobou a vo výkone 20 a 25kW sú vybavené dokonca dvojitým automatickým čistením, vďaka čomu sa znižuje nutnosť čistenia a zvyšuje sa variabilita používaných palív.

Farebné prevedenia:


bordová

krémová

čierna

Výkon
14.9-24.4 kW

Spotreba
0,9-5,2 kg/h

Účinnosť
88,4 - 90,04%

Späť na hlavnú stránku