O výrobcovi

Spoločnosť ExtraStove sa zaoberá vývojom a výrobou vykurovacích zariadení spaľujúcich biomasu. Vďaka skúsenostiam z oblasti kovoobrábania a dlhoročným skúsenostiam s vykurovaním sa spoločnosť dostáva na pozíciu špičkového európskeho výrobcu, ktorý má svoje pevné miesto na Európskom trhu. Cieľom spoločnosti ExtraStove je stať sa lídrom na trhu vykurovacích zariadení spaľujúcich drevené pelety, poskytovať najvyššiu kvalitu a dizajn. V súčasnej dobe spoločnosť exportuje svoje technológie do viac ako 30 krajín a aj vďaka tomu sa značka ExtraStove stáva synonymom pre spoľahlivosť a úspornosť spotreby energie.

Dizajn a produkcia 100% Made in Italy

Produkty ExtraStove sú 100% Talianskym výrobkom, sú spoľahlivé a odolné najmä vďaka tomu, že sú kompletne vyrábané v našom závode kvalifikovanými pracovníkmi, ktorí sa starajú o všetky detaily a dodržiavanie postupov počas celej výroby. Kachle sa dnes čoraz viac stávajú plnohodnotným kusom nábytku v interiéry a to je dôvod, prečo ExtraStove ponúkajú širokú škálu dizajnu a riešení pre každé prostredie založené na základe talianskej tradície a citu k estetike.

Certifikovaná bezpečnosť = garancia kvality!

Všetky výrobky ExtraStove sú testované a certifikované v zhode s prísnymi medzinárodnými štandardmi. ExtraStove vyrába kachle v zhode s Európskými normami EN14785 a EN 303-5. Všetky produkty sú certifikované nemeckým inštitútom TUV Rheinhard a využívajú najlepšie patentované technické riešenia. Po zvládnutí náročných testov dostávajú produkty ExtraStove dôležité certifikácie ako sú napríklad: TUV, 15a BV-G, BLmSch2, BAFA a podobne, vďaka čomu je v niektorých krajinách možné získať daňové úľavy.

Rešpekt a šetrnosť k životnému prostrediu

Biomasa je obnoviteľný zdroj energie, ktorý prispieva k znižovaniu CO2 uvoľňujúceho sa pri spaľovaní do atmosféry. Naším hlavným cieľom v oblasti ochrany životného prostredia je vytváranie ekologických produktov pri súčasnom zabezpečení lacného a udržateľného komfortu. Inštalácia zariadenia spaľujúceho pelety je dobré rozhodnutie, nakoľko okrem šetrenia vašich financií, zároveň prinášate do svojho domova technológiu v súlade s prírodou. Peletové kachle sú v súčasnej dobe najviac inovatívnym, životnému prostrediu priateľským a cenovo dostupným riešením vykurovania dostupným na trhu. Vďaka technologickému spracovaniu produktov ExtraStove je možné ušetriť až 50% nákladov na kúrenie v domácnosti oproti klasickým palivám.